среда, 22 августа 2012 г.

Разрешение на трудоустройство в Украине (разрешение на работу в Украине)


Получение разрешения на трудоустройство иностранного гражданинаЧто такое разрешение на трудоустройство в Украине (разрешение на работу в Украине) - это официальный документ, позволяющий легально работать на территории Украины иностранным гражданам.Для официального трудоустройства иностранного гражданина на территории Украины необходимо оформить разрешение на работу.Вам необходимо получить разрешение на трудоустройство в Украине (разрешение на работу в Украине), если вы планируете:1. Официально работать и получать зарплату на любой должности.2. Открыть на территории Украины фирму и быть Директором.3. Стать частным предпринимателем.Мы предлагаем свои услуги по получению официального разрешения на трудоустройство в Украине для иностранных граждан.При этом Вам или вашим сотрудникам не придется присутствовать лично на комиссии, отвечать на вопросы, ответы на которые повлияют на срок выдаваемого разрешения.Неполное или неверное обоснование на получение разрешения может привести к отказу о выдаче такого разрешения.Наш профессиональный поверенный законно убедит членов комиссии выдать Вам или вашим сотрудникам разрешение на максимально допустимый срок.Мы также можем оказать помощь в продолжении данного разрешения.Базовые сроки получения разрешения: до 30 рабочих дней (с момента предоставления полного пакета документов).В стоимость входит:- консультации и информирование клиента о действующем законодательстве в сфере трудоустройства иностранцев;- консультирование клиента по вопросам процедуры получения разрешения;- подготовка необходимого пакета документов в нужной форме для подачи;- получение разрешения.Узнать стоимость и получить разрешение на трудоустройство в Украине (разрешение на работу в Украине), а также условия получения, срок получения разрешения на трудоустройство в Украине (разрешение на работу в Украине) возможно по тел. +38 (067) 2876075, +38 (066) 7118377 Предварительная консультация - бесплатно! Всегда дадим дельный совет!

Получение индивидуального налогового номера физического лица в Украине

Индивидуальный налоговый номер необходим для разного рода гражданско-правовых отношений (оформление нотариальной доверенности, купля-продажа, дарение и иное отчуждение недвижимого имущества и других видов имущества установленных Законом и подзаконными нормативными актами).

Получение идентификационного номера понимается как получение справки установленного образца с кодом, который генерируется.
Необходимые документы:
• копия паспорта;
• перевод паспорта на украинский язык (заверенный бюро переводов)
доверенность от имени иностранного гражданина на сотрудников нашей компании в Украине (нотариально заверенная).
Срок получения идентификационного кода составляет 5-7 рабочих дней.

Для заказа получение индивидуального налогового номера в Житомире и Житомирской области звоните +38 (067) 2876075, +38 (066) 7118377
Предварительная консультация - бесплатно! Всегда дадим дельный совет!
20 серпня 2012 року, відбулась нарада з представниками КВЖРЕПів та керівництвом управління Державної міграційної служби України у Житомирській області. У ході наради першим заступником начальника управління державної міграційної служби України у Житомирській області Кульчуком А.Є. роз’яснено питання громадянства та реєстрації фізичних осіб, що від тепер належить до компетенції міграційної служби.
Активного обговорення набуло невизначене питання надання документів на субсидії, приватизацію, реструктуризація, соціальну допомогу, що видаються КВЖРЕПами, які надалі питанням реєстрації фізичних осіб не займаються.
Начальник управління житлового господарства міської ради Світлана Півоварова надала пропозицію узагальнити проблемні питання від КВЖРЕПів і передати їх на розгляд до Міністерства для удосконалення та узгодження роботи КВЖРЕПів та міграційної служби.


Довідково:
Указом Президента України «Питання державної міграційної служби України» 06.04.11. №405/2011 на базі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства культури, Державного комітету України у справах національностей і релігій створено державну міграційну службу України та затверджено Положення про державну міграційну службу. Відповідно до п.6. даного указу утворені територіальні органи міграційної служби
Державна міграційна служба України (ДМС України) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.
ДМС України входить до системи органів виконавчої влади та утворюється для реалізації державної політики у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.
Також Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні», який вступив у дію 5 серпня 2012 року.
Прийняття цього Закону дозволить удосконалити процедуру реєстрації та дозволить забезпечити рівність доступу до зазначеної процедури для всіх категорій осіб, що проживають в Україні.

Відповідно видача паспортів, реєстрація фізичних осіб, а також здійснення інших функцій, визначених законодавством України про громадянстві та міграції покладається на Державну міграційну службу України.

І. ПЕРЕЛІК платних послуг, які надаються підрозділами ДМС, і розмір плати за їх надання згідно постанови КМУ від 4 червня 2007 року № 795 (у редакції постанови КМУ від 26 жовтня 2011 року № 1098)
1. Оформлення та видача тимчасового посвідчення громадянина України.
2. Видача довідки про реєстрацію особи громадянином України.
3. Видача довідки третім особам про реєстрацію місця проживання та місця перебування фізичних осіб.
4. Оформлення та видача:
· паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
· паспорта громадянина України для виїзду за кордон на заміну втраченого;
· проїзного документа дитини для виїзду за кордон;
· дозволу для виїзду громадянина України за кордон на постійне проживання.
5. Внесення відомостей про другий паспорт громадянина України для виїзду за кордон у паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
6. Внесення відомостей про дітей у паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
7. Внесення відомостей до паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянам, які повернулися на постійне проживання в Україну.

ІІ. ПЕРЕЛІК адміністративних послуг, які безоплатно надаються органами та підрозділами ДМС по лінії паспортної роботи та громадянства
1. Видача паспорта громадянина України.
2. Вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України у зв’язку із досягненням 25, 45-річного віку.
3. Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання.
4. Реєстрація місця перебування.
5. Перереєстрація місця проживання.
6. Довідка про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
7. Довідка про припинення громадянства України.
8. Довідка про реєстрацію особи громадянином України.
9. Тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.

За матеріалами: http://zt-news.org.ua/index.php?newsid=587